Wierni Polsce Suwerennej

Kategorie sekcji

POLSKA [19]
POLSKA
ŚWIAT [12]
ŚWIAT
HISTORIA [0]
HISTORIA

Statystyki


Ogółem online: 1
Gości: 1
Użytkowników: 0
Flag Counter
Główna » 2014 » Lipiec » 9 » Żydo-system IIIRP wystraszył się portalu Wierni Polsce Suwerennej – zachodnią demokrację przeraża wolne słowo
03:37
Żydo-system IIIRP wystraszył się portalu Wierni Polsce Suwerennej – zachodnią demokrację przeraża wolne słowo
http://suwerenna.wordpress.com/2014/07/05/zydo-system-iiirp-wystraszyl-sie-portalu-wierni-polsce-suwerennej-zachodnia-demokracje-przeraza-wolne-slowo/
Posted on Lipiec 5, 2014 - autor: rzeczpospolitapolska
Od momentu, gdy p. T.Dylak (administrator strony „Wierni Polsce”) i jego suflerzy postanowili zmienić polityczny wizerunek strony „http://wiernipolsce.wordpress.com/” (d. „Wierni Polsce Suwerennej”) prawdziwą „furorę” robi pewna zbitka medialna, spełniająca wszystkie wymogi agenturalnej dezinformacji. Jest nią zdjęcie przedstawiające prezydenta W.Putina i przedstawicieli żydowskich środowisk w Rosji w trakcie przewidzianych protokołem dyplomatycznym spotkań zestawione z banerem Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej. Treść baneru jasno i jednoznacznie prezentuje priorytety polityczne Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej, czyli poparcie dla polityki prezydenta W.Putina wobec majdaniarskiej swołoczy i jej żydo-anglosaskich protektorów. Wobec treści baneru, gdy tylko powstawał w grudniu 2014r., natychmiast „zdystansował się” p. T.Dylak.

T.Dylak w komentarzu pod tekstem „Putin wie co robiu” (http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/06/27/putin-wie-co-robi/) przytoczył zdanie z tekstu D.Kosiura: „Symbolicznymi wyznacznikami polityki zagranicznej WPS były banery:

https://suwerenna.files.wordpress.com/2014/07/flaga-rosji-1-1.jpg

i przedstawił zdjęcia, które Czytelnik ma odczytać jednoznacznie: W.Putin jest syjonistą i pewnie Żydem. A domyślna konkluzja winna być następująca: Wierni Polsce Suwerennej to także kryptosyjoniści i Żydzi. Technika manipulacji cuchnie naftaliną, ale cóż, „tak krawiec kraje, jak mu materii staje”.

https://suwerenna.files.wordpress.com/2014/07/a157.jpg
https://suwerenna.files.wordpress.com/2014/07/a158.jpgObecnie tę „zbitkę” medialną baneru „WPS”( bez praw autorskich i politycznych do niego) oraz zdjęć Putina z Żydami – „twórczo” eksploatuje kwartet: Dylak-Głogoczowski-autobahn401- i niejaki admin „wolnej-polski”.
Rozumiem, że zalecono w centralach podjąć wszelkie wysiłki „twórczego” kojarzenia polityczno-publicystycznego dorobku Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej z antyrosyjskimi i antyputinowkimi pomyjami wylewanymi przez zdesperowanych żydo-anglosasów i ich płatnych kundli, ale są granice wiarygodności, śmieszności i samo-demaskowania się.
Zamiast zajmować się „recenzowaniem” i „doradzaniem” władzom Rosji właściwej polityki wobec własnego państwa, wobec Ukrainy, a nawet wobec całego świata, radzę panom – wszechwidzącym i wszechwiedzącym doradcom -, zrobić coś bardziej odpowiedzialnego i pożytecznego dla Polski, co miałoby konkretny wymiar organizacyjny i skuteczność polityczną, a nie jedynie zadawalać się samogwałtem własnego polityczno-medialnego „ja”.

Zapewne destrukcja – w istocie jest to konkretny cel polityczny waszego kwartetu -, ale mam na myśli coś innego, proponuje wam pozytywne dzieło w drodze do tak „niemodnej” Suwerennej Polski: budowę sojuszu Polski z suwerennymi demokracjami wszystkich narodów słowiańskich. Oczywiście w tym sojuszu, jeśli ma on mieć polityczny sens i wartość, nie może zabraknąć Rosji.

 
Paweł Ziemiński
Kategoria: POLSKA | Wyświetleń: 952 | Dodał: rzeczpospolitapolska | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
[ Rejestracja | Wejdź ]

Formularz logowania

Wyszukiwanie

Kalendarz

«  Lipiec 2014  »
PnWtŚrCzwPtSobNie
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Archiwum wpisów

Przyjaciele witryny

  • WPS
  • ARMIA ŻYCIA
  • Wierni Polsce Suwerennej
  • Darmowe gry online
  • Szkolenia wideo
  • Wszystkie znaczniki HTML
  • Zestawy przeglądarek


  • Radio WPS    Filmy WPS