Wierni Polsce Suwerennej

Kategorie sekcji

POLSKA [19]
POLSKA
ŚWIAT [12]
ŚWIAT
HISTORIA [0]
HISTORIA

Statystyki


Ogółem online: 1
Gości: 1
Użytkowników: 0
Flag Counter
Główna » 2014 » Styczeń » 18 » Osłabienie pozycji USA w Europie. Konsekwencje dla III RP.
03:52
Osłabienie pozycji USA w Europie. Konsekwencje dla III RP.
http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/01/15/oslabienie-pozycji-usa-w-europie-konsekwencje-dla-iii-rp/
Posted on 15 Styczeń 2014 - autor: rzeczpospolitapolska
Co tak naprawdę wie Snowden – a wie chyba nie mało -, wie tylko on sam, wiedzą władze USA oraz władze Rosji.
Upadające USA tracą kontrolę nad NRF, w której od 1945r. głos decydujący należał do żydostwa anglosaskiego, czyli do władz USA, czyli do żydowskiej oligarchii finansowej z Wall Street (także z londyńskiego City). Dlatego USA nie zaprzestaną szpiegowania polityków NRF, – w tym samej kanclerz A.Merkel -, polityków wywodzących się z kręgów żydowskich, ale jednak europejskich. NRF (także UE – póki istnieje) chce w Europie dominować i nie potrzebuje do tego upadających USA ze zwyrodniałą kastą żydowskiego bankierstwa. Potrzebuje dobrych stosunków z Rosją, o które zabiega może nawet bardziej niż sama Rosja, ponieważ potrzebuje jej surowców energetycznych i rynku zbytu. Jedno i drugie Rosja posiada w nadmiarze. Nie przeszkadza to jednak współpracy NRF (UE) – USA we wspólnej polityce osłabiania Rosji i jej wpływów (próby wchłonięcia Białorusi i Ukrainy do UE). Stąd płynie wniosek, posiadający także swoje historyczne uzasadnienie, że Rosja nigdy nie może być pewna trwałości sojuszy z Niemcami. Wiedzą o tym Rosjanie, niestety nie wiedzą chyba Polacy.

 Od kilku lat Rosja odnotowuje poważne sukcesy polityczne, co świadczy o jej przemyślanej i długofalowej strategii politycznej i potwierdza rosnącą pozycję w świecie. Jednym z istotnych i bezprecedensowych sukcesów rosyjskiej polityki i jednocześnie potężny cios zadany żydostwu z USA, było zatrudnienie byłego kanclerza NRF, G. Schrödera, w rosyjskiej firmie Gazprom, a także zablokowanie wchłonięcia do UE Białorusi i Ukrainy, a w tzw. międzyczasie udzielenie azylu E.Snowdenowi.
170px-Bush_and_Schröder
umarmung-schroeder-putin-540x304

images

Nie ulega wątpliwości, że celem rosyjskiej polityki jest dążenie do wyrwania NRF spod wpływów USA, także do osłabienia UE, znacznie już wyemancypowanej spod wpływu USA, ale jednak będącej tworem żydowskiej anglosaskiej finansjery. Rosja nie uznaje żydowskiej UE jako podmiotu politycznego – Polacy winni o tym pamiętać. Taka sytuacja polityczna w Europie rodzi konsekwencje dla politycznego bytu III RP. W Polsce ścierają się, bowiem dwa żydowskie nurty, europejski – PO i anglosaski – PiS. Podobnej proweniencji jak PiS jest Ruch Narodowy A.Zawiszy i R.Winnickiego, który kanalizuje młodzież na rzecz żydowskiej, anglosaskiej polityki.

a44

Lobby żydostwa anglosaskiego jest w III RP silniejsze od europejskiego, mimo, że nie sprawuje konstytucyjnej władzy. Potwierdzeniem tego faktu jest zablokowanie wejścia Polski do strefy € UE w konstytucyjnych zapisach. Trwanie w Polsce żydowskiego lobby anglosaskiego w sytuacji, gdy traci ono na znaczeniu w NRF (i w UE) może skutkować likwidacją Polski na rzecz NRF po nieuchronnym rozpadzie UE. Pozostałą częścią Polski zaopiekuje się Rosja zostawiając w niej żydo-rząd – nie istnieją przecież polskie narodowe siły polityczne -, chętny do współpracy z Rosją i z NRF. W każdym razie żydowskie lobby anglosaskie musi zostać w Polsce wyeliminowane z politycznego życia – to będzie, to już jest cel polityki NRF i Rosji.

Paradoksalnie, zarówno lobby żydostwa anglosaskiego i europejskiego dla przetrwania swoich rządów w Polsce widzi jedną i tę samą możliwość: sprowadzenie do Polski jak największej ilości Żydów z Izraela, którego żywot dobiegnie końca w ciągu najbliższych 10, 20 lat.

45dfedbed0a6840499b28f75cf5abbe0

Judeopolonia już powstaje, a my Polacy nadal nie możemy się zorganizować. I nadal część z nas nie rozumie, że naszym jedynym, liczącym się sojusznikiem powinien być ten, dla którego głównym wrogiem jest jednocześnie nasz okupant i który ma siły i środki, żeby z tym wrogiem, a naszym okupantem, prowadzić polityczną walkę. Oczywiście chodzi o Rosję, która w wyniku podobnego demontażu swojego państwa, jaki my przeżywaliśmy w Polsce, dopuściła wroga, czyli USA pod władzą żydowskiej finansjery, na linię rzeki Bug.

Niestety, nawet dobrze narodowo zorganizowani, ale sami, nie będziemy w stanie wydobyć się spod żydowskiej okupacji USA, nie pokonamy wroga Rosji i nie odrzucimy go na linię Odry i Nysy.

Dariusz Kosiur
Kategoria: ŚWIAT | Wyświetleń: 989 | Dodał: rzeczpospolitapolska | Rating: 5.0/2
Liczba wszystkich komentarzy: 0
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
[ Rejestracja | Wejdź ]

Formularz logowania

Wyszukiwanie

Kalendarz

«  Styczeń 2014  »
PnWtŚrCzwPtSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Archiwum wpisów

Przyjaciele witryny

  • WPS
  • ARMIA ŻYCIA
  • Wierni Polsce Suwerennej
  • Darmowe gry online
  • Szkolenia wideo
  • Wszystkie znaczniki HTML
  • Zestawy przeglądarek


  • Radio WPS    Filmy WPS