Wierni Polsce Suwerennej

Kategorie sekcji

POLSKA [19]
POLSKA
ŚWIAT [12]
ŚWIAT
HISTORIA [0]
HISTORIA

Statystyki


Ogółem online: 1
Gości: 1
Użytkowników: 0
Flag Counter
Główna » 2014 » Lipiec » 9 » Myśl o sojuszu Słowian z Rosją trwoży żydo-masonerię i syjonistów
03:24
Myśl o sojuszu Słowian z Rosją trwoży żydo-masonerię i syjonistów
http://suwerenna.wordpress.com/2014/07/08/mysl-o-sojuszu-slowian-z-rosja-trwozy-zydo-masonerie-i-syjonistow/
Posted on Lipiec 8, 2014 - autor: rzeczpospolitapolska
Oczywiste jest, że obrona narodowych interesów państw słowiańskich przed zbrodniczą syjonistyczną okupacją USA, Wlk.Brytanii i Izraela będzie możliwa i skuteczna jedynie we wspólnym sojuszu wszystkich Słowian. Oczywiste jest także, że skuteczność obronna takiego sojuszu może być realna jedynie w oparciu o potęgę polityczno-militarną Rosji.

Że właśnie taki i tylko taki polityczny kierunek ma sens przekonują współczesne realia gospodarczego regresu tzw. Zachodu, głównie jednak okupowanych państw słowiańskich (rosnąca bieda, demograficzna zapaść, całkowity brak rozwoju i perspektyw rozwoju, całkowita – już niebawem – likwidacja bezpieczeństwa socjalnego). Nie trzeba być ekonomistą, żeby taki wniosek wyprowadzić, wystarczy prześledzić dane roczników statystycznych okresów 1955-80 oraz 1990-2014 i porównać je. Do tego dochodzi regres – celowa degeneracja -, kultury i ludzkiej cywilizacji.
I to my, Polacy razem z pozostałymi państwami słowiańskimi winniśmy o sojusz z Rosją zabiegać.


http://suwerenna.files.wordpress.com/2014/07/1005430_216067958540299_1065785394_n.jpg

Niestety, brutalna prawda jest taka, że Rosja bez Polski i bez pozostałych państw słowiańskich da sobie świetnie radę, nie ulegnie barbarzyńskiemu, syjonistycznemu Zachodowi – ale dla nas syjonistyczna okupacja może skończyć się tragicznie.

Nie dziwi zatem, podjęta na portalu Wierni Polsce akcja dezawuowania prezydenta W.Putina, choć w rzeczy samej nie tyle chodzi o niego samego, ile o Rosję. Trzeba Polakom wybić z głowy wszelka myśl o współpracy i sojuszu z Rosją. I niejako przy okazji dać Czytelnikom do zrozumienia, że ci, którzy myślą o takim sojuszu, np. Stowarzyszenie WPS, to chyba także syjoniści, a w najlepszym razie głupcy.

A oto, z jaką łatwością najdzielniejszemu halabardnikowi na WP, M.Głogoczowskiemu (MG) – jak mniemam herbu cyrkla i węgielnicy* – oraz jego giermkowi T.Dylakowi (Adm), A.Szubert (Opolczyk) wybija z reki oręż – oręż w postaci bredni wypisywanych przez MG i Adm na temat W.Putina, a więc na temat Rosji i także, na zasadzie logicznego ciągu manipulacji, na temat WPS.

*    
https://suwerenna.files.wordpress.com/2014/07/180px-square_compasses-svg.png  cyrkiel i węgielnica

Dariusz Kosiur

z prywatnej poczty

Andrzej Szubert (Polczyk):

Kolega Marek Głogoczowski raczył był napisać na WP:

„To tytułem komentarza dla pana Andrzeja Szuberta, „Opolczyka” z Bawarii (http://opolczykpl.wordpress.com/ ), oraz dla anonima El Comandante „pracującego” na portalu https://prawda2.info/. Obaj systematycznie się popisują publicznie swoim pro-Putinowskim „filosłowiańskim kretynizmem”
http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/07/05/ze-skrzynki-e-mailowej/#comment-62762 .
Kolega Marek nie zauważa że kretynizmy sam wypisywał:

- kolportował bzdurne pretensje Iwaszowa o to że Putin wycofał wojska z Kosowa – bo widocznie nie chciał aby Rosja brała udział w NATOwskiej okupacji.
- napisał: „Idęą przecież przewodnią Putina – putany jest aby w Rosji było „tak jak na Zachodzie„…” co jest kretynizmem.
- napisał: „Putin to przecież odpowiednio „podmalowana na euro-konserwatyzm” kontynuacja linii politycznej Gorbaczowa i Jelcyna.” co jest kretynizmem. Gorbi rozwalił ZSRR a Jelcyn pozwolił rozgrabić Rosję i wpędził ją w hańbę i bankructwo. Putin jest „antytezą” Jelcyna i Gorbiego.

 
Obecnie pisze kol. Marek o PLANISTACH NATO. Oni planowali bombardowanie Iranu – i guzik z tego wyszło. Planowali agresję NATO na Syrię – i guzik z tego wyszło. Planowali przejąć wraz z Ukrainą Krym chcąc wypowiedzieć dzierżawę bazy morskiej Rosji – aby pozbawić ją dostępu do Morza Czarnego – i GUZIK Z TEGO WYSZŁO.

 
Kol. Marek zapomina, że wycofywanie się to „niejako” tradycja Rosjan. Przed Napoleonem wycofali się nawet z Moskwy. A potem pognali go pod Waterloo. Przed III Rzeszą wycofywali się aż pod Moskwę i nad Wołgę. A potem pognali Wehrmacht do Berlina i Łaby. Leningrad był w kotle 1000 dni. A potem padł Berlin – a nie Leningrad.

 
Jeśli żydo-banderowska swołocz zniszczy zagłębie donbaskie to i tak już teraz biedna Ukraina stanie się nędzarzem – bez pieniędzy na pensje dla nauczycieli, lekarzy i urzędników. A wtedy ludzie sami popędzą gdzie pieprz rośnie tę uzurpatporską bandę morderców z doradcami CIA i PLANISTAMI NATO .

 
A mieszkańcy Noworosji prędzej czy później zrozumieją, że Rosja nie interweniowała dlatego, aby lokalna „wojna domowa” nie zmieniła się w znacznie większą międzynarodową wojnę z niewyobrażalnymi skutkami. Nie tylko dla Noworosji, Ukrainy i samej Rosji. Także dla Polski.

 
Wciąż nie pojmuję, dlaczego Marek Głogoczowski tak dąży do tego, aby Rosja dała wciągnąć się w wojnę blisko naszej wschodniej granicy – której skutki mogą być i dla Polski tragiczne i katastrofalne.

as

PS

Zapomniałem o najważniejszym – PLANISCI NATO (żydo-banksterzy) przez dziesięciolecia (od lat 70-tych ub. wieku) prowadzili politykę mającą niedopuścić do zbliżenia pomiędzy Rosją/ZSRR a Chinami. Podpisana ponad miesięc temu (już w trakcie „kryzysu” ukraińskiego) rosyjsko-chińska umowa gospodarczo-handlowa o ogromnych rozmiarach jest totalną porażką PLANISTOW NATO. A odejście Rosji i Chin od żydo-banksterskiego dolara jest dla usraelskiego prestiżu i dominacji KATASTROFALNYM WYDARZENIEM. Dobiega końca dominacja dolca jako waluty światowej jak i pozycja USA jako światowego żandarma.
Być może z tego powodu PLANISCI NATO chcą wciągnąć podstępnie Rosję w wojnę na Ukrainie. Sami wiedzą, że to zbrojenia i wojny w Kosowie, Afganistanie, Iraku i Libii w przyspieszony sposób wpędziły USA w stan niewypłacalnego bankruta. I dlatego wjeżdżają Rosji na ambicję, straszą ją nienawiścią Rosjan z Noworosji i na nią zwalając odpowiedzialność za ofiary tej wojny.
Ja nie zamierzam popychać Rosji w żydo-banksterską pułapkę PLANISTOW NATO.
A Słowiańsk odzyskamy i odbudujemy. W centrum będzie stał piękny pomnik ku czci obrońców Słowiańska.

as
Kategoria: ŚWIAT | Wyświetleń: 1511 | Dodał: rzeczpospolitapolska | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
[ Rejestracja | Wejdź ]

Formularz logowania

Wyszukiwanie

Kalendarz

«  Lipiec 2014  »
PnWtŚrCzwPtSobNie
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Archiwum wpisów

Przyjaciele witryny

  • WPS
  • ARMIA ŻYCIA
  • Wierni Polsce Suwerennej
  • Darmowe gry online
  • Szkolenia wideo
  • Wszystkie znaczniki HTML
  • Zestawy przeglądarek


  • Radio WPS    Filmy WPS