Wierni Polsce Suwerennej

Kategorie sekcji

POLSKA [19]
POLSKA
ŚWIAT [12]
ŚWIAT
HISTORIA [0]
HISTORIA

Statystyki


Ogółem online: 1
Gości: 1
Użytkowników: 0
Flag Counter
Główna » 2013 » Grudzień » 21 » Jesteśmy
19:21
Jesteśmy
17.12.2013 żydo-system III RP zamknął stronę Wierni Polsce Suwerennej i ponownie przywrócił 19.12.2013


NTV poinformowała o zlikwidowaniu strony Wierni Polsce Suwerennej (czas pojawienia się informacji w filmie: 18:16)

Dziękujemy Panu Redaktorowi, Wojciechowi Drewniakowi z Niezależnej Telewizji PL (http://niezaleznatelewizja.pl/) za przekazanie tej informacji i wyrażoną o nas pozytywną opinię.

W historii II RP, po przewrocie majowym, czyli po zbrojnym zamachu stanu J.Piłsudskiego w 1926r. i przejęciu władzy przez judeo-masonerię oraz przez antypolskie żydostwo, finansowanych przez żydowską finansjerę z Wall Street i z londyńskiego City, dochodziło w Polsce niejednokrotnie do likwidacji narodowej prasy, rekwirowania jej nakładów. Mimo, to narodowe wydawnictwa i prasa istniały, ponieważ istniał polski kapitał.

Żydo-system III RP w likwidowaniu polskich, a zwłaszcza narodowych, mediów wykazuje nieporównywalnie większą efektywność niż II RP. Ma w tym swój udział także okres PRL-u, w którym media znajdowały się pod całkowitą kontrolą PZPR i to tak nieszczęśliwie, że w większości przypadków głos decyzyjny należał do elementu żydowskiego w PZPR. Te dwa aspekty, brak wolności słowa i decyzyjna rola żydostwa, a co za tym idzie celowe niszczenie narodowej świadomości Polaków, przyczyniły się zdecydowanie do upadku ekipy E.Gierka i później do likwidacji PRL-u - do roku 1980 PRL-u pod polskim kierownictwem.
Żydo-system III RP skutecznie zlikwidował polski kapitał, zablokował jego powstawanie. Brutalnie, nie licząc się nawet z prawem, które sam stanowi, niszczy przejawy polskiej przedsiębiorczości w każdej dziedzinie. Zatem, powszechne media w Polsce, jeśli nie są kontrolowane przez żydo-system III RP, jak TVP1, TVP2, czy TVPInfo, to są własnością żydowskiej oligarchii finansowej.

Niskonakładowe wydawnictwa, takie jak np. jedyny tego typu tygodnik „Tylko Polska” są szykanowane, a jego wydawca i redaktor, L.Bubel, poddawany jest pod prokuratorskim przymusem – to standard zachodniej demokracji żydo-systemów! – badaniom psychiatrycznym. Dlaczego? Ponieważ jego gazeta porusza temat żydostwa w Polsce i w świecie. A że red. L.Bubel stara się rzetelnie zgłębiać temat, to niestety nie może pisać o Żydach w kontekście spraw polskich i międzynarodowych tak, jak oni by sobie tego życzyli, czyli wyłącznie zawsze dobrze lub wcale.

Wydawać by się mogło, że jedyną przestrzenią medialną dostępną dla wolności słowa, dla niezależnej myśli politycznej, dla obrony praw narodu, autentycznych praw człowieka, obrony kultury, ochrony i rozwoju ludzkiej cywilizacji, jest internet. Internet, który z racji swego charakteru nie może niestety równać się z powszechną telewizją pod względem ilości odbiorców politycznych treści. A mimo to, także i tu wkraczają agenturalne służby totalitarnych żydo-systemów Zachodu stosując blokadę dla oczywistych PRAWD.
Przy okazji ujawnia się cała hipokryzja funkcjonariuszy żydo-systemu, gdy twierdzą, że nie są w stanie śledzić i blokować treści pornograficznych, pedofilskich, agresywnych gier niszczących wrażliwość i społeczną moralność młodzieży. Nie są, bo nie chcą, bo wszelka destrukcja społeczeństw jest celem żydo-systemów, które to cele realizują syjonistyczni inżynierowie od depopulacji narodów i budowy zbrodniczego NWO.

Kwestia żydowska na stronie WPS

Na naszej stronie nie ma agresywnych tekstów traktujących o tym, że X jest Żydem. Bo informacja, że Żyd jest Żydem nie przedstawia żadnej politycznej wartości. Natomiast poruszamy kwestię mniejszości żydowskiej, a zwłaszcza jej politycznie negatywnej roli w życiu społeczeństw, tak w ujęciu zgodnym z faktami historycznymi, jak i współcześnie. Piszemy o tym problemie z polskiego, narodowego punktu widzenia, z uwzględnieniem żywotnych interesów państwa i narodu polskiego – piszemy, bo jako Polacy mamy takie prawo i obowiązek.
Prezentowane przez WPS polityczne stanowisko i poglądy – ich niezmienność od czterech lat funkcjonowania naszej strony -, znajdują potwierdzenie w faktach politycznych, w otaczającej nas i zmieniającej się, zgodnie z naszymi przewidywaniami, politycznej rzeczywistości. Coraz częściej zaczęli doceniać to nasi Czytelnicy, których grono systematycznie się powiększa. Właśnie to spowodowało, że erodujący żydo-system III RP, żydo-system bez przyszłości, żydo-system, który nie posiada żadnych politycznych argumentów i własnych uczciwych racji, który unika jakiejkolwiek dyskusji i otwartej konfrontacji poglądów, postanowił zlikwidować naszą stronę Wierni Polsce Suwerennej.
Jednak coś musiało się stać, bo jak PT Czytelnicy widzą, strona Wierni Polsce Suwerennej znów działa. Ktoś w sanhedrynie uruchomił pewnie myślenie i doszedł do wniosku, że likwidacja strony WPS jest dla naszego Stowarzyszenia i dla naszej strony internetowej darmową reklamą i potwierdzeniem wiarygodności w odbiorze społecznym.
Podobną gafę dwa lata temu strzeliła gadzinówka Michnika, zamieszczając dwu i pół stronicowy artykuł – w ich zamyśle opluwający - poświęcony Stowarzyszeniu WPS – Stowarzyszeniu, którego nie chcą zarejestrować sądy żydo-systemu III RP. Te same sądy, które rejestrują żydowskie, antypolskie organizacje.

Likwidacja naszej strony, mimo, że nieobecność strony WPS trwała tylko dwa dni, skłania nas do wniosku, że strona WPS musi zacząć funkcjonował na serwerze rosyjskim, który dla „demokratów z obywatelskich społeczeństw” nie będzie już dostępny. Nie można ufać żydo-systemom - nieobliczalnym z powodu ich nieuniknionego upadku.

Dariusz Kosiur

My WebPage
Wyświetleń: 687 | Dodał: rzeczpospolitapolska | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
[ Rejestracja | Wejdź ]

Formularz logowania

Wyszukiwanie

Kalendarz

«  Grudzień 2013  »
PnWtŚrCzwPtSobNie
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Archiwum wpisów

Przyjaciele witryny

  • WPS
  • ARMIA ŻYCIA
  • Wierni Polsce Suwerennej
  • Darmowe gry online
  • Szkolenia wideo
  • Wszystkie znaczniki HTML
  • Zestawy przeglądarek


  • Radio WPS    Filmy WPS