Wierni Polsce Suwerennej

Kategorie sekcji

POLSKA [19]
POLSKA
ŚWIAT [12]
ŚWIAT
HISTORIA [0]
HISTORIA

Statystyki


Ogółem online: 1
Gości: 1
Użytkowników: 0
Flag Counter
Główna » 2015 » Styczeń » 23 » III RP – rządy bandytów i złodziei
03:15
III RP – rządy bandytów i złodziei

 by rzeczpospolitapolska | 13 Styczeń 2015 · 13:28
Nie może być tak, żeby rządy syjonistycznych kreatur budziły w Polakach trwogę o przetrwanie, o przeżycie kolejnych dni. 
Na zachodzie Europy Międzynarodowy Żyd terroryzuje społeczeństwa zbrodniczymi zamachami, a w Polsce, w której nie jest w stanie zantagonizować ludności z powodów etnicznych, religijnych, jego syjonistyczni kolaboranci likwidują Polakom miejsca pracy, skazują nas na nędzę i emigrację. 


Tyle kopalń istniało w 1979 r. (mapka po lewej stronie) ...a tyle funkcjonuje dziś Tyle kopalń istniało w 1979 r. (mapka po lewej stronie) ...a tyle funkcjonuje dziśTyle kopalń istniało w 1979 r. (mapka po lewej stronie) …a tyle funkcjonuje dziś

Żydo-rząd E.Kopacz kontynuuje likwidację kopalń. Górnicze związki zawodowe protestują. Sytuacja każdej grupy zawodowej w Polsce jest dramatyczna. Likwidowane przecież będą Poczta Polska, Polskie Koleje, hutnictwo i stocznie praktycznie już nie istnieją, upada ochrona zdrowia, źle dzieje się w policji, w oświacie, rolnictwo także ma ulec likwidacji (z 1,95 mln gospodarstw w 2004r. zlikwidowano już 700 tys., a docelowo ma zostać 200 tys. gospodarst).
356857Wymieniłem tylko największe grupy zawodowe. Wydawać by się mogło, że jest to znakomita okazja do zjednoczenia central związkowych tych grup zawodowych. Zjednoczone obaliłyby każdy żydo-rząd IIIRP, bo żaden nie posiada społecznej akceptacji. Żydo-rządy to efekt wyborczej hucpy, a nie realnej ilości głosów wyborczych. Jednak na zjednoczenie central związkowych nie ma co liczyć, każda opanowana jest przez agenturę żydo-reżimu. Jak zatem zakończy się aktualny konflikt górnicy – żydo-władza. Jestem pewien, że zakończy się „sukcesem” górników. Żydo-władza złoży obietnicę, że odstępuje od likwidacji kopalń, jeśli zostaną sprywatyzowane – zwycięstwo górników i ich związkowych władz odtrąbią żydo-media, w których jednak żydowscy eksperci będą nadal wmawiać Polakom, że dokładają do górnictwa i do górniczych emerytur.
Za trzy, cztery miesiące upadnie jedna ze sprywatyzowanych kopalń – prywatyzacja to warunek przetrwania, a za pół roku następna itd. – czasu żydo-władzy nie brakuje -, ale będzie to upadek bez rozgłosu i bez protestów. Przez 25 lat żydo-władza wypracowała perfekcyjną socjotechnikę likwidacji miejsc pracy Polaków.

Nie będę analizował ekonomicznych rzeczywistych – prawdziwych – aspektów funkcjonowania górnictwa (cen węgla, kosztów pracy itp.) w Polsce. Wymienię tylko dwie istotne kwestie do zrozumienia, których nie potrzebna jest ekonomiczna wiedza, a które fałszywie przedstawiają eksperci żydo-władzy:

uid_976da10f0adc09172546e4c73f8e3ed71333724154152_width_700_play_0_pos_3_gs_0
J.Mordasewicz wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej ENEA S.A. (żyje z polskich górników ! )

images

 

1. Ponad 95% energii elektrycznej w Polsce wytwarza się ze spalania węgla. Energetyka jest bardzo dochodowa. Ok. 55% znajduje się w rękach żydo-IIIRP (mają tam żerowisko przeważnie żydowskie rady nadzorcze), reszta należy do zagranicznych koncernów z kapitałem – jakim? – no oczywiście międzynarodowym.
A zatem, jak to jest możliwe, że górnictwo dostarczające węgiel do elektrowni jest niedochodowe, a elektrownie i dystrybutorzy węgla osiągają ogromne zyski?

2. Załóżmy jednak, że w żydo-IIIRP nie opłaci się wydobywać węgla (żydo-władza wzorem swych pobratymców chce żyć tylko z pośrednictwa i żyje, ale naród tak funkcjonować nie może), że zagraniczny węgiel jest znacznie tańszy – to słuszność tylko pozorna.
Jeśli kupimy węgiel w innych państwach, to wyprowadzimy z kraju pieniądze i nie zapłacimy górnikom oraz pracownikom powiązanym z górnictwem. Wszyscy oni nie będą mogli kupić żadnych dóbr, nie zapłacą podatków, trzeba będzie wypłacać im zasiłki.
Spytajmy, więc „naszych ekspertów”, czy będzie to miało pozytywny ekonomiczny sens dla gospodarki żydo-IIIRP?

                                                 indeks
                                                 J.Lewandowski
Jednym z doradców żydo-rządu E.Kopacz jest były paser majątku narodowego Polaków z niedokończonymi procesami w/s złodziejskich prywatyzacji, więc o czym my tu w ogóle mówimy?
Dariusz Kosiur
Polityka świadomej likwidacji wpływów do budżetu RP –  http://wps.neon24.pl/post/113415,polityka-swiadomej-likwidacji-wplywow-do-budzetu-rp

858669_345365558900595_817807797_o
Dolny Śląsk – jedna z najstarszych kopalni węgla kamiennego na świecie

Kategoria: POLSKA | Wyświetleń: 2542 | Dodał: rzeczpospolitapolska | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
[ Rejestracja | Wejdź ]

Formularz logowania

Wyszukiwanie

Kalendarz

«  Styczeń 2015  »
PnWtŚrCzwPtSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Archiwum wpisów

Przyjaciele witryny

  • WPS
  • ARMIA ŻYCIA
  • Wierni Polsce Suwerennej
  • Darmowe gry online
  • Szkolenia wideo
  • Wszystkie znaczniki HTML
  • Zestawy przeglądarek


  • Radio WPS    Filmy WPS