Wierni Polsce Suwerennej

Kategorie sekcji

POLSKA [19]
POLSKA
ŚWIAT [12]
ŚWIAT
HISTORIA [0]
HISTORIA

Statystyki


Ogółem online: 1
Gości: 1
Użytkowników: 0
Flag Counter
Główna » 2014 » Kwiecień » 13 » Czy L.Kaczyński, syjonista i zdrajca, zasługuje na Narodowy Panteon?
20:06
Czy L.Kaczyński, syjonista i zdrajca, zasługuje na Narodowy Panteon?

http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/04/10/czy-l-kaczynski-syjonista-i-zdrajca-zasluguje-na-narodowy-panteon/
Posted on 10 Kwiecień 2014 - autor: rzeczpospolitapolska

Syjonistyczne kreatury wmawiają Polakom, że L.Kaczyński, czołowy syjonista III RP, zdrajca stanu – m.in. podpisał traktat lizboński UE -, to polityczny mąż stanu godny spiżu.

indeks
W tej bezczelnej hucpie mają swój udział także hierarchowie KK w Polsce. I wielu, zbyt wielu, nieświadomych polskich katolików daje się omamiać łobuzom w sutannach, którzy z racji swojego bożego posłannictwa winni stać na straży etyki, także etyki w polityce.

images
Monument w Radomiu

Od czterech lat żydo-anglosaski obóz PiS głosi, że katastrofa Tu-154M nie była dziełem przypadku, że to był zamach na prezydenta III RP, na L.Kaczyńskiego i niemal oficjalnie wskazują na sprawstwo Rosji. Motywy zamachu wyjaśniają realizowaną przez L.Kaczyńskiego polityką. Tłumaczą, że wspierał on demokratyczne przemiany w państwach byłego ZSRR i ich dążenia do uniezależnienia się od Rosji i do współpracy z Zachodem i z NATO – wspierał demokratyczne przemiany w duchu, a zwłaszcza w interesie żydowsko-anglosaskiej oligarchii finansowej, której zbrojne, zbrodnicze ramię NATO osacza Rosję coraz szczelniej.
Teoria głoszona przez PiS i powiązane z żydo-anglosaską opcją żydo-media w Polsce jest spójna i logiczna. Faktycznie, przyczyn katastrofy nie znamy do dzisiaj. Nie chcą także ich zdradzić nasi „przyjaciele” z USA dysponujący zdjęciami satelitarnymi i nasłuchem z lotu Tu-154M. A błędy, pomyłki i kłamstwa tzw. komisji ekspertów nie mogą wykluczyć zamachu jako przyczyn katastrofy. Jednak wskazanie Rosji, jako sprawcy zamachu nie wytrzymuje próby logicznej analizy.
Zamach na politycznego kundla żydo-anglosaskiego, jakim niewątpliwie był L.Kaczyński, nie mógł być dla Rosji sukcesem w żadnym wariancie jej polityki.

Po pierwsze: Polska nie jest samodzielnym państwem, jest strefą okupacyjną, państwem demontowanym i okradanym przez żydo-anglosaskiego okupanta i jednego politycznego kundla natychmiast zastąpią kolejnym, co jak wiemy miało miejsce po śmieci L.Kaczyńskiego.

Po drugie: jeśli Rosja ma jakiekolwiek plany wobec państw słowiańskich, czyli wyzwolenia ich spod żydo-anglosaskiej okupacji i odbudowy w Europie dwubiegunowego układu sił (o to jest oskarżana i tego się boją okupanci), to z pewnością nie podejmie żadnych działań, które mogłyby wzniecić wobec niej wrogość słowiańskich sąsiadów. Taką polityczną linię potwierdza rosyjska taktyka akcji pokojowego – bez jednego wystrzału -, powrotu Krymu w granice Rosji.

Po trzecie: żydo-banderowska rebelia na Ukrainie, która była dziełem polityki żydo-anglosaskiej, potwierdza wieloletni kierunek antyrosyjskiej polityki osaczania Rosji. Dla tej polityki syjoniści szukają nie tylko sprzymierzeńców, ale wsparcia i aprobaty wśród podbitych społeczeństw słowiańskich. Widzimy przecież doskonale, z jakim mozołem żydo-władza III RP oraz powszechne w Polsce żydo-media podsycają niechęć, wrogość do Rosji. A zatem, inspiratorów i sprawców ewentualnego zamachu na L.Kaczyńskiego należy szukać po tej stronie, która buduje nienawiść do Rosji, czyli po stronie żydo-anglosaskiej. Analogia z zamachem w USA na WTC z 2001r. jest tu całkowicie uprawniona – syjoniści wysadzili w powietrze WTC i zamordowali 3000 tys. Amerykanów, żeby mieć pretekst do ataku na Irak. Czym zatem jest likwidacja 100 osób, w tym jednego prezydenta, z bananowej kolonii?

Jest bardzo prawdopodobne, że w wyniku nieuchronnych już, konfrontacyjnych zmagań, oby tylko politycznych, między syjonistycznym Zachodem a słowiańską Rosją, państwa słowiańskie wyzwolą się spod żydo-anglosaskiej okupacji. Tym samym zbliża się moment wyjaśnienia przyczyn i sprawstwa katastrofy Tu-154M pod Smoleńskiem. Kto wie, może ten moment jest bliższy niż się nam to dzisiaj wydaje.

 

Dariusz Kosiur

Prezydencie Lechu Kaczyński

Zlekceważyłeś uroczystość ku czci setek tysięcy polskich ofiar pomordowanych przez barbarzyńców z UPA, a zaszczyciłeś swoją obecnością zjazd Ukraińców w Sopocie.

“Rquiem dla Prezydenta”  –   http://wiernipolsce.wordpress.com/2010/04/14/requiem-dla-prezydenta/

Kontynuatorem tej samej antypolskiej syjonistycznej polityki niesławnej pamięci L.Kaczyńskiego jest jego brat, J.Kaczyński, o czym dobitnie nas przekonał udzielając poparcia żydo-banderowskiej rebelii na Majdanie – patrz poniżej:

Kategoria: POLSKA | Wyświetleń: 783 | Dodał: rzeczpospolitapolska | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
[ Rejestracja | Wejdź ]

Formularz logowania

Wyszukiwanie

Kalendarz

«  Kwiecień 2014  »
PnWtŚrCzwPtSobNie
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Archiwum wpisów

Przyjaciele witryny

  • WPS
  • ARMIA ŻYCIA
  • Wierni Polsce Suwerennej
  • Darmowe gry online
  • Szkolenia wideo
  • Wszystkie znaczniki HTML
  • Zestawy przeglądarek


  • Radio WPS    Filmy WPS