Wierni Polsce Suwerennej

Kategorie sekcji

POLSKA [19]
POLSKA
ŚWIAT [12]
ŚWIAT
HISTORIA [0]
HISTORIA

Statystyki


Ogółem online: 1
Gości: 1
Użytkowników: 0
Flag Counter
Główna » 2014 » Maj » 19 » Cała para w gwizdek – Niepokonani już skanalizowani przez żydo-system
04:00
Cała para w gwizdek – Niepokonani już skanalizowani przez żydo-system
http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/05/18/cala-para-w-gwizdek-niepokonani-juz-skanalizowani-przez-zydo-system/
Posted on 18 Maj 2014 - autor: rzeczpospolitapolska
13 maja 2014 w Sali Kongresowej w Warszawie odbył się drugi Kongres Stowarzyszenia Niepokonani2012.
W maju 2012 roku, podczas pierwszego zjazdu Niepokonanych, ta sama Sala Kongresowa, mieszcząca ok. 3 tysiące osób, była prawie pełna, wczoraj, po dwóch latach działalności stowarzyszenia, spotkało się tutaj kilka razy mniej Niepokonanych. (…)do Warszawy przybyło zaledwie 400-500 osób (…).
Już prolog organizacyjny zjazdu Niepokonanych zdominowały kontrowersje, by nie rzec skandale. Najpierw pokrzywdzonych przez system panujący w Polsce od 1989 roku w osłupienie wprawiło samo hasło Kongresu: „Dialog zamiast konfrontacji”.
Konsternację wywołało zaproszenie na Kongres przedstawicieli najwyższych władz państwowych oraz Leszka Balcerowicza, jednego z architektów ładu pookrągłostołowego, przeciwko któremu Niepokonani przecież protestują.
Następnie organizatorzy odmówili prawa do bezpośredniego zabrania głosu na Kongresie mającemu bardzo podobne cele stowarzyszeniu OBURZENI (gdyż to zaangażowało się w politykę, biorąc udział w wyborach do PE /sic!/).
Na drugim Kongresie – według marcowych obietnic prezesa Niepokonanych Jerzego Książka – miała zapaść decyzja w sprawie ewentualnego startu Niepokonanych w wyborach do Sejmu. Nic takiego na Sali Kongresowej nie miało jednak miejsca! W zdumienie wprawić mogło kongresowe wyznanie prezesa stowarzyszenia, iż „Niepokonani oferowali każdej partii (!) swoje poparcie w zamian za inicjatywę parlamentarną idącą w kierunku opracowania … reform”.

aaodsc_0095
 
Czego tak bardzo bali się organizatorzy, by zatrudnić aż tylu ochroniarzy, którzy uniemożliwiali dostęp nie tylko do sceny, ale nawet do pierwszego sektora foteli!

 

Na początku Kongresu padła obietnica, iż w drugiej jego części różne organizacje będą zastanawiać się nad stworzeniem alternatywy dla zdemoralizowanej klasy politycznej. Ku zaskoczeniu tych, którzy poważnie potraktowali te słowa, nic takiego się nie stało – żadna alternatywa nie powstała, ani nawet nikt jej nie próbował tworzyć.

Największym chyba skandalem Kongresu, o czym wspominaliśmy już wcześniej, było zaproszenie Leszka Balcerowicza, który został wygwizdany, gdy próbował zaprezentować się jako obrońca przedsiębiorców.


aabalcerowicz
Obecni na Sali Kongresowej dziennikarze telewizji POLSAT Zygmunta Solorza, tworzący program „Państwo w państwie”, przyznali, iż ruch Niepokonanych powstał „na bazie” właśnie tej audycji: „Niepokonani zbudowali się po tym, jak stali się uczestnikami naszego programu”. Jeden z dziennikarzy stacji Solorza stwierdził – ku zdumieniu zebranych – iż „Profesor Balcerowicz tworzył podstawy pod budowę społeczeństwa obywatelskiego już od wielu lat…” (sic!).

 
aadsc_0085
   Jerzy Książek – prezes i Marcin Kołodziejczyk – rzecznik Niepokonanych

 

Prezes Książek i rzecznik Kołodziejczyk zadali w pewnym momencie pytanie, czy jesteś za a) dialogiem z władzą czy też b) zaostrzeniem form działania Niepokonanych (…). Gdy zgromadzeni w Sali Kongresowej opowiedzieli się przeciwko temu, co stanowiło pierwotne (plakatowe) hasło Kongresu (czyli przeciwko dialogowi), obydwaj zarządzający stowarzyszeniem – tj. Książek i Kołodziejczyk stwierdzili, że oni jednak są za… dialogiem….

 
za stroną:    http://www.oburzeni.org.pl/news.php?extend.65.2
 
*                         *                        *

Komentarz WPS
        Niepokonani 2012 prostytutką żydo-systemu IIIRP
 

 

Już sama konferencja prasowa w przeddzień kongresu wskazywała, że Niepokonani stali się polityczną atrapą organizacji pokrzywdzonych polskich przedsiębiorców. 25 lat trwania okupacyjnego żydo-systemu powinno w końcu skłonić do zasadniczego wniosku, że jakikolwiek dialog z tym systemem nie jest możliwy. Jeśli chcemy zmian, które pozwolą na tworzenie i działanie polskich firm, to musimy mieć świadomość, że nie będzie to możliwe bez zmian kompleksowych całego systemu, który z założenia nie tylko blokuje, ale i niszczy wszelką polską inicjatywę na każdym polu ludzkiej działalności. Nie dyskutuje się z wrogiem, wroga trzeba zniszczyć, ponieważ on postępuje identycznie z nami.

A teraz, uwaga! – sza, głos ma lider, P.Kukiz
 


 Jak długo trzeba będzie jeszcze tłumaczyć, przekonywać, że to, do czego nawołuje sprytnie Kukiz, do systemu JOW, nie tylko nie zlikwiduje „zła”, które Kukiz „chce zniszczyć”, ale zabetonuje na stałe istniejący układ sił, ponieważ władza będzie należała wyłącznie do tych, którzy dysponują kapitałem i mediami. Kukiz albo udaje wariata, albo nim jest. Nie należy także zapominać o poparciu Kukiza dla żydo-banderowskiego Majdanu i bandy Jaceniuka.
Lider Kukiz rzucił propozycję „Majdanu” na ul.Wiejskiej. Pamiętam jak podobną akcję namiotową przed sejmem zorganizował kilka lat temu J.Jachnik (Stowarzyszenie „Przeciw Bezprawiu”), który odżegnywał się od polityki. On także chciał tylko poprzez dialog z władzą usprawnić system prawny. A w rzeczywistości kanalizował elektorat (w kierunku PiS) i odwracał społeczną uwagę od istoty problemu – od koniecznej likwidacji żydo-systemu IIIRP.


Nie można pominąć wystąpienia A.Sadowskiego, a szczególnie fragmentu o wolności gospodarczej pojmowanej przez słuchaczy, przez wielu młodych ludzi, w sposób infantylny, nie mający nic wspólnego z rzeczywistym, racjonalnym rozwojem gospodarczym kraju. Wolność gospodarcza to nic innego jak równość podmiotów gospodarczych względem prawa, a to oznacza, że silniejszy podmiot zawsze wygra ze słabszym – ale tej istotnej prawdy nikt nie chce dostrzec. W Polsce każdy nowo powstający podmiot nie ma najmniejszych szans na przetrwanie w konfrontacji z koncernami zachodnimi – to dlatego żydo-władza zniszczyła tzw. zjednoczenia (czyli koncerny w warunkach socjalizmu) stworzone i dobrze funkcjonujące w okresie rządów E.Gierka.
Niestety, podstawowa znajomość zasad ekonomii podpowiada, że w warunkach wojennych, czy w trakcie odbudowy gospodarczej kraju po wojnie (w Polsce gospodarka po 1989r. uległa niemal całkowitemu zniszczeniu, straciliśmy więcej produkcyjnego majątku niż w II w.św.) wymaga zastosowania zasad kapitalizmu (zamiennie socjalizmu) wojennego lub mecenatu państwa, czyli innymi słowy silnej centralnej władzy, a nie jak proponują „wolnościowcy” pokroju A.Sadowskiego i wielu innych, ograniczania władzy państwa. Oczywiście propozycja ograniczania państwa w gospodarce jest chwytliwa, ponieważ władza jest tu zestawiana z rządami syjonistycznych kreatur, których zadaniem jest nie budowa, nie rozwój, a niszczenie Polski i Polaków. Wychwalane przez A.Sadowskiego tzw. ustawy M.Wilczka, żydowskiego ministra w żydo-rządzie MF.Rakowskiego, nie służyły rozwojowi gospodarczemu Polski, tylko przejmowaniu wypracowanego przez naród majątku przez żydostwo.

Całkowity blamaż Niepokonanych i niejako przyznanie się do kolaboracji z żydo-system stały się oczywiste po zaleceniu przez kierownictwo Niepokonanych udziału w eurowyborach i oddaniu głosu nieważnego. Zatem, Niepokonani zalecają Polakom zrobienie żydo-systemowi IIIRP frekwencji w wyborach, czyli udzielenie mu politycznej legitymizacji. Mając frekwencję, czyli wspomnianą polityczną legitymację, z ostatecznymi wynikami żydo-system poradzi sobie już sam.

Wszystkie te działania nie są niczym innym, jak kanalizowaniem społecznego niezadowolenia, społecznego organizowania się i eliminacją społeczeństwa z polityki przez agenturę żydo-systemu. Tym samym jest także Ruch Narodowy, któremu wciśnięto na głowę żydowską czapkę w postaci liderów RN, których na liderów nikt nigdy nie wybierał. Podobnie zinfiltrowane są w Polsce związki zawodowe, które wyprowadzają ludzi na ulicę, żeby sobie „poprotestowali” i odreagowali niezadowolenie, i na tym kończy się ich związkowa działalność. Szefowie poszczególnych związków dbają szczególnie o to, żeby nie powołać jednej dużej, silnej organizacji związkowej – byłoby to niebezpieczne dla żydo-systemu.

Musimy nauczyć się rozpoznawać agenturę żydo-systemu, metody jej działania i eliminować takich osobników spośród nas – fakt, tu potrzebna jest edukacja polityczna, a taka nauka musi niestety potrwać. Jeśli już zdobędziemy niezbędną wiedzę musimy się oddolnie zorganizować i bezwzględnie zniszczyć żydo-system IIIRP. Nie istnieje inny sposób na polską Polskę.

 Dariusz Kosiur
Kategoria: POLSKA | Wyświetleń: 979 | Dodał: rzeczpospolitapolska | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 0
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
[ Rejestracja | Wejdź ]

Formularz logowania

Wyszukiwanie

Kalendarz

«  Maj 2014  »
PnWtŚrCzwPtSobNie
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Archiwum wpisów

Przyjaciele witryny

  • WPS
  • ARMIA ŻYCIA
  • Wierni Polsce Suwerennej
  • Darmowe gry online
  • Szkolenia wideo
  • Wszystkie znaczniki HTML
  • Zestawy przeglądarek


  • Radio WPS    Filmy WPS